Ogłoszenie

Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: cały kraj / Internet
Firma: Ignif
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://ignif.com/
Stan produktu: Nowy
   
dodano: 2019.12.31
ważne do: 2020.01.30
wyświetleń: 87

Szczegóły ogłoszenia:

Firma IGNIF to doceniany producent wkładów kominkowych, drzwi do kominka oraz kaset kominkowych. Bardzo duże doświadczenie sprawia, że firma proponuje produkty doskonałej jakości, które w świetnym stanie przetrwają długi czas. Oferowane produkty cechują się oryginalnym wzornictwem oraz wielką troską o szczegóły.

Firma IGNIF stawia na najbardziej nowoczesne technologie, co sprawia, że jej produkty są naprawdę wyjątkowe. Firma zatrudnia bardzo doświadczonych doskonale znających się na wykonywanej przez siebie pracy, co jest gwarantem najwyższej jakości proponowanych produktów. Każdy element traktowany jest tak samo. Dzięki temu wyprodukowana może zostać trwała, odporna na uszkodzenia całość, która zagwarantuje bezpieczeństwo osobom, które zdecydowały się z postawić na produkty IGNIF. Do tego dodać należy naprawdę atrakcyjne ceny.

IGNIF to najlepszy wybór dla wszystkich potrzebujących wkładów kominkowych i innych elementów do kominka o doskonałej jakości. IGNIF to kominki, które sprostają nawet największym wymaganiom.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
telefon: (+48) 737 580 037
adres mail: kontakt@ignif.com
http://ignif.com/

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama