Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2019-12-02.

Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: zachodnio-pomorskie
Firma: Manufaktura kominków
Powiat: m. Koszalin
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://manufaktura-kominkow.pl/
Stan produktu: Nowy
   
dodano: 2019.11.02
ważne do: 2019.12.02
wyświetleń: 91

Szczegóły ogłoszenia:

Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna marzą o tym, aby w ich domu pojawił się kominek. Salon charakteryzuje się bogatą ofertą i jednocześnie obsługą na świetnym poziomie. Oferuje kominki renomowanej fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie posiada również duńskie wkłady kominkowe i piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a nawet kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach znaleźć można też brykiet, drewno kominkowe oraz mnóstwo przydatnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to aż dwa salony. Jeden mieści się w Koszalinie, drugi właśnie powstaje w Redzie. W efekcie z oferty Manufaktury Kominków  będzie mogło skorzystać znacznie więcej osób.

Manufaktura proponuje produkty najwyższej jakości w naprawdę przystępnej cenie. Jest to bez wątpienia wielki plus tego miejsca, który przyczynia się do dużego zainteresowania ofertą. Podkreślić trzeba także to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków robi wszystko, aby nikt nie wyszedł z salonu niezadowolony.

Chcesz kupić dopracowany w najmniejszych szczegółach kominek? Nie czekaj. Manufaktura Kominków to wybór, którego nie pożałujesz nigdy.
-----

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama