Ogłoszenie

Drzwiczki kominkowe na wymiar

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: cały kraj / Internet
Firma: Ignif
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Stan produktu: Nowy
   
dodano: 2019.03.14
ważne do: 2019.04.13
wyświetleń: 73

Szczegóły ogłoszenia:

Stojąca na zaskakująco wysokim poziomie firma,  która specjalizuje się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada wszelkich starań, aby każdy klient był naprawdę zadowolony z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary , które podał klient. W swojej ofercie ma na chwilę obecną trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach.

Firma wykorzystuje materiały najlepszej jakości. Jej siłą jest także mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mogący pochwalić się naprawdę bardzo dużym doświadczeniem personel, który bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Przy produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na użycie materiałów wysokiej jakości, ale również na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego świetnie, że często to od nich zależy finalny efekt.

Wszystkie wyroby obejmuje pięcioletnia gwarancja. Firma troszczy się o pełne zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. Dlatego ma w swojej ofercie wyroby bardzo dobrej jakości za naprawdę przystępną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama