Ogłoszenie

Drzwiczki kominkowe na wymiar

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: pomorskie
Firma: Ignif
Powiat: m. Gdańsk
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Stan produktu: Nowy
   
dodano: 2018.11.04
ważne do: 2018.12.04
wyświetleń: 14

Szczegóły ogłoszenia:

Stojąca na bardzo wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada maksymalnych starań, aby każdy klient był naprawdę zadowolony z jej usług. W związku z tym drzwiczki produkowane są pod wymiary podane przez klienta. W swojej ofercie ma aktualnie trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Produkowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach, które dopiero co zostały wybudowane.

Firma stosuje materiały doskonałej jakości. Jej siłą jest także mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mogący pochwalić się naprawdę bardzo dużym doświadczeniem personel, który świetnie zna się na wykonywanej pracy. Podczas produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów świetnej jakości, ale także na precyzję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego doskonale, że często to od nich zależy efekt końcowy.

Wszystkie wyroby obejmuje trwająca aż pięć lat gwarancja. Firma dba o stuprocentowe zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. Dlatego oferuje wyroby bardzo dobrej jakości za naprawdę rozsądną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama