Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2019-04-12.

Kopiarki, kserokopiarki Wrocław

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: dolnośląskie
Firma: kseromax
Powiat: m. Wrocław
Miejscowość: Wrocław
E-mail: pokaż adres e-mail
Strona WWW: kserokopiarkiwroclaw.pl
   
dodano: 2017.02.24
ważne do: 2019.04.12
wyświetleń: 30

Szczegóły ogłoszenia:

Oferujemy naprawę maszyn drukujących. Oferujemy wszystkie modele urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek, drukarek. Prezentujemy niemałe doświadczenie w serwisowaniu kopiarek. Podejmujemy się powikłanych renowacji, nawet jeżeli inny zakład kopiarek nie był w stanie rozwiązać problemu. Nasi użytkownicy cenią sobie sprawność i solidność Kseromaxu Wrocław. Naszym plusem jest kroczenie do pełnej satysfakcji i uradowania klienta.

Naprawy przeprowadzamy zawsze precyzyjnie. Zależy nam za każdym razem na kompletnym zaspokojeniu naszego Kontrahenta, tak więc przygotowaną ofertę dostrajamy do poszczególnych oczekiwań. Obsługujemy: rodzinne przedsiębiorstwa, większe korporacje, czy placówki samorządowe i rządowe.

Mamy cel, by serwis i dzierżawa kopiarek i kserokopiarek we Wrocławiu kojarzone była tylko z Kseromaxem. Kserokopiarkami Develop i Konica Minolta zajmujemy się masę czasu, wobec tego przekazując nam kserokopiarki Konica Minolta i Develop możecie być pewni akuratnie zrealizowanej naprawy kserokopiarki.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama