Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2019-12-25.

Odzyskaj cześć prowizji - Wcześniejsza spłata kredytu

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: cały kraj / Internet
Firma: Zwroty Prowizji - Lextio sp. z o. o. sp.k.
Miejscowość: zwrotyprowizji
Kod pocztowy: 25-525
Ulica: Warszawska 6/23
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://zwrotyprowizji.pl
   
dodano: 2019.11.25
ważne do: 2019.12.25
wyświetleń: 148

Szczegóły ogłoszenia:

Uzyskałeś kredyt, który spłaciłeś wcześniej niż stanowiła o tym umowa? Jeżeli tak to powinieneś zapoznać się z ofertą naszych usług. Możemy zaoferować pomoc na rzeczywiście odpowiednim poziomie. Dysponujemy rzeczywiście świetną ekipą prawników, którzy są w stanie pomóc nawet w przypadku bardzo skomplikowanych spraw. Skontaktowanie się z naszą firmą jest bardzo łatwy i w związku z tym wymaga tylko wypełnienia odpowiedniego formularza, a dzięki posiadanemu przez nas doświadczeniu odzyskiwanie prowizji stanie się dużo łatwiejsze. Możemy pochwalić się posiadaniem wielu referencji od zadowolonych klientów, którzy skorzystali z oferowanych przez nas usług. W związku z tym umiemy zapewnić, że usługi realizowane przez naszą firmę pozwolą każdemu na zaoszczędzenie pieniędzy. Formularz będący na prowadzonej przez nas stronie jest prosty do wypełnienia i dzięki temu skorzystanie z naszych usług również dla każdego będzie łatwe i nieskomplikowane. Jeśli chcesz odzyskać kasę za spłacony wcześniej kredyt to musisz skorzystać z oferowanych przez nasnaszych usług i zdecydować się na kontakt z nami.Więcej informacji:

Odzyskaj pieniądze które leżą w banku i czekają tylko na moment abyś się o nie upomniał. Nie oddają to zmusimy ich do tego sądownie. Kogo tyczy się sprawa?

- Osób które wcześniej spłacił kredyt gotówkowy (tyczy się to kredytów konsumenckich udzielonych po 17.12.2011 roku, na kwotę nie większą niż 255 550 PLN)

- Chodzi o spłatę dokonaną przed terminem wyznaczonym w umowie.Nie ważne jest z jakiego powodu została spłacona umowa i skąd środki pochodziły.

Jeżeli konsolidowałeś kredyty to możesz być pewny, że wśród kredytów które konsolidowałeś były kredyty co do których o zwrot prowizji możesz się dopominać (wystarczy że były udzielone po 17.12.2011 rok). Druga sytuacja to taka w której wpadło Ci trochę grosza (być może spadek albo sprzedaż nieruchomości czy innych składników majątku) i przeznaczyłeś te środki na nadpłaty lub całkowite spłaty kredytów. Korzyści płynące ze współpracy z nami dla klientów to przede wszystkim:

· Brak opłat wstępnych,

· Szybka analiza sprawy - do 2 dni roboczych,Masz pytania zadzwoń. 22 299 39 00
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama