Ogłoszenie

Test osobowości PERSO.IN - Poznaj siebie i swoje predyspozycje

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: cały kraj / Internet
Firma: PERSO.IN - test osobowości
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-067
Ulica: Ogródkowa 3/46
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://perso.in/
   
dodano: 2019.08.09
ważne do: 2020.02.12
wyświetleń: 34

Szczegóły ogłoszenia:

Zastanawiasz się, jaki zawód wybrać? Nie wiesz w czym jesteś dobry? Narzędzie diagnostyczne PERSO.IN® umożliwia poznać różnice indywidualne. Wypełnienie kwestionariusza umożliwia wygenerowanie opisu osobowości wypełniającego. Po badaniu otrzymuje się indywidualny raport opisujący cechy osobowości, potencjał i instrukcje jak najefektywniej wykorzystać je w funkcjonowaniu osobistym i zawodowym. Kariera zawodowa daje dużą satysfakcję, gdy jest dopasowana pod nasze indywidualne ukierunkowanie. Poznanie osobowości, swoich potencjalnych szans i ryzyk może pomóc dokonywać lepszych wyborów.

Nasz kwestionariusz jest to narzędzie, które ma 150 pozycji testowych. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w zakresach nastawienia w stosunku do innych, otwartości na doświadczenie, stosunku do obowiązków, podejmowania aktywności i kontaktów z innymi oraz sposobów reagowania na stresowe sytuacje.

Pełny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z ponad 40 stron, informujących o tym jaki jesteś, sferami, w których możesz się sprawdzić oraz potencjalnymi ryzykami. Ponadto można zapoznać 10 stylów zachowań i reakcji charakteryzujących ludzi. Jest możliwość też umówienia konsultacji z trenerem PERSO.IN® żeby omówić raport i całościowo wykorzystać swoje mocne strony. Raport osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Jest w nim informacja jak z tobą rozmawiać, w jaki sposób cię motywować, co cię interesuje i co wpływa na satysfakcję z pracy. Są też Raporty Komunikacyjne dla grup, używane przez wykwalifikowanych trenerów na szkoleniach.

Są też raporty składające się z jednej strony o nazwie OnePager. Służą one dla zespołów i klientów indywidualnych. Dzięki nim można zobaczyć co wpływa na motywację badanego, jakie działania preferuje, co uznaje za ważne, a czego unikać w komunikacji.

Narzędzie stworzone jest na podstawie szeroko wykorzystywanej przez psychologów teorii Wielkiej Piątki. Spełnia standardy psychometryczne dla testów psychologicznych. Napisz już teraz.

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama