Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2019-07-28.

Nais - benefity i nagradzanie pracowników

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: cały kraj / Internet
Firma: Nais
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://nais.pl/
   
dodano: 2019.06.28
ważne do: 2019.07.28
wyświetleń: 215

Szczegóły ogłoszenia:

"Ciekawe rozwiązanie, które sprawia, że praca w firmie jest jeszcze łatwiejsza. Nais to platforma , która powstała z myślą o tych pracodawcach, którzy dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest nagradzanie pracowników. Platforma zrodziła się z prawdziwej pasji i dzisiaj jest narzędziem , które sprawdza się rewelacyjnie. Sprawdza się perfekcyjnie zarówno w małych, jak i dużych firmach.

Jak działa aplikacja? Firma decyduje się przyznać konkretnemu pracownikowi środki w określonej wysokości. Następnie to pracownik wybiera interesujące go benefity. To on wybiera benefity i decyduje, kiedy z nich skorzysta. Właściciel firmy bez problemu pobiera z aplikacji raporty , a następnie dokonuje rozliczenia dokumentów. Wszystko jest niezwykle proste i pozbawione niepotrzebnych trudności. Z aplikacji mogą korzystać firmy, menedżerowie, partnerzy.

Platforma obejmuje naprawdę interesujące benefity, wśród których każdemu uda się znaleźć to, co wpisuje się w jego zainteresowania bądź oczekiwania. Pogrupowane są one w kategorie, wśród których znaleźć można między innymi dla domu, wyjścia integracyjne, kulinaria.

Szukasz godnego uwagi rozwiązania dla swojej firmy? Aplikacja Nais spełni wszystkie Twoje oczekiwania."

Kontakt:

tel.: 797 09 09 09
e-mail: dziendobry@nais.pl
https://nais.pl/
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama