Ogłoszenie

Nais - benefity i nagradzanie pracowników

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: cały kraj / Internet
Firma: Nais
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://nais.pl/
   
dodano: 2019.06.05
ważne do: 2019.07.05
wyświetleń: 81

Szczegóły ogłoszenia:

"Interesujące rozwiązanie, które sprawia, że praca dostarcza jeszcze więcej przyjemności. Nais to platforma stworzona z myślą o tych pracodawcach, którzy świetnie zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest nagradzanie pracowników. Platforma powstała z prawdziwej pasji i obecnie jest narzędziem , które sprawdza się świetnie. Sprawdza się perfekcyjnie zarówno w niewielkich, jak i dużych firmach.

Jak działa aplikacja? Firma decyduje się przyznać konkretnemu pracownikowi środki w określonej wysokości. Następnie to pracownik wybiera interesujące go benefity. To on wybiera benefity i decyduje, kiedy z nich skorzysta. Właściciel firmy bez żadnych problemów pobiera z aplikacji raporty dzięki czemu może szybko i bez problemów rozliczyć dokumenty. Wszystko jest banalnie proste i pozbawione zbędnych trudności. Aplikacja powstała z myślą o firmach, menedżerach oraz partnerach.

Platforma obejmuje naprawdę atrakcyjne benefity, wśród których każdemu uda się znaleźć to, co wpisuje się w jego zainteresowania bądź oczekiwania. Pogrupowane są one w kategorie, wśród których znalazły się między innymi sport i rekreacja, moda, nauka.

Poszukujesz ciekawego rozwiązania dla swojej firmy? Aplikacja Nais to wybór, którego nigdy nie będziesz żałować."

Kontakt:

tel.: 797 09 09 09
e-mail: dziendobry@nais.pl
https://nais.pl/

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama