Ogłoszenie

Nais - benefity i nagradzanie pracowników

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: cały kraj / Internet
Firma: Nais
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://nais.pl/
   
dodano: 2019.05.13
ważne do: 2019.06.12
wyświetleń: 13

Szczegóły ogłoszenia:

"Ciekawe rozwiązanie, które sprawia, że praca w firmie jest jeszcze łatwiejsza. Nais to platforma , która powstała z myślą o tych pracodawcach, którzy bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest nagradzanie pracowników. Platforma zrodziła się z prawdziwej pasji i aktualnie jest narzędziem bardzo funkcjonalnym. Sprawdza się bez zarzutów zarówno w niewielkich, jak i naprawdę dużych firmach.

O co w tym chodzi? Firma podejmuje decyzję o przyznaniu pracownikowi środków w wybranej wysokości. Następnie to pracownik podejmuje decyzję, jakie benefity go interesują. To on wybiera benefity i podejmuje decyzję, kiedy chce z nich skorzystać. Właściciel firmy bez żadnych problemów pobiera z aplikacji raporty dzięki czemu może szybko i bez problemów rozliczyć dokumenty. Wszystko jest banalnie proste i pozbawione niepotrzebnych trudności. Aplikacja powstała z myślą o firmach, menedżerach oraz partnerach.

Platforma obejmuje naprawdę interesujące benefity, wśród których każdemu uda się znaleźć to, co wpisuje się w jego zainteresowania bądź oczekiwania. Pogrupowane są one w kategorie, wśród których znaleźć można między innymi kultura i rozrywka, wyjścia integracyjne, dla dzieci.

Szukasz interesującego rozwiązania dla swojej firmy? Aplikacja Nais to coś, na co warto postawić."

Kontakt:

tel.: 797 09 09 09
e-mail: dziendobry@nais.pl
https://nais.pl/

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama