Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2019-02-15.

Medcorp - sprzęt medyczny wysokiej jakości

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: cały kraj / Internet
Osoba: MedCorp Polska
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://medcorp.pl/
   
dodano: 2019.01.16
ważne do: 2019.02.15
wyświetleń: 181

Szczegóły ogłoszenia:

Diagnostyka obrazowa w medycynie jest aktualnie bardzo mocno rozwinięta. Aby jednak była przydatna, potrzebny jest niezawodny sprzęt. Firma Medcorp to cieszący się bardzo dobrą opinią dostawca sprzętu wysokiej jakości, który pozwoli przeprowadzać diagnostykę na najwyższym poziomie. Co ważne, w ofercie firmy znalazły się również takie usługi, jak konfiguracja zakupionych urządzeń oraz szkolenia dla lekarzy poświęcone obsłudze zakupionego sprzętu. Podejmując decyzję o zakupie urządzeń do diagnostyki obrazowej, można również liczyć na serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

W swojej ofercie firma ma aparaty USG, echokardiografy oraz papier do USG. Wszystkie urządzenia są pełnowartościowe i gwarantują precyzyjne wyniki. Siła firmy tkwi w świetnie do swojej pracy przygotowanym personelu, który ma wielkie doświadczenie oraz rozległą wiedzę teoretyczną. Z chęcią odpowiada na wszelkie pytania zadawane przez klientów, pomagając w podjęciu decyzji.

Medcorp to firma oferująca usługi na bardzo wysokim poziomie. Świetny wybór dla wszystkich poszukujących sprzętu do diagnostyki obrazowej charakteryzującego się bardzo wysoką jakością. Bardzo duży wybór, korzystne ceny i doradztwo na bardzo wysokim poziomie!

Kontakt:

Biuro MedCorp Polska
tel. 501 230 275
e-mail: arek@medcorp.pl
https://medcorp.pl/
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama