Ogłoszenie

Ultimed - gabinety specjalistyczne

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: łódzkie
Firma: Ultimed
Powiat: m. Łódź
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://ultimed.com.pl/
   
dodano: 2018.12.07
ważne do: 2019.01.06
wyświetleń: 31

Szczegóły ogłoszenia:

Fachowe gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej i jednego gabinetu lekarskiego dzisiaj są miejscem, w którym można uzyskać fachowe wsparcie medyczne. Decydując się na skorzystanie z usług gabinetów Ultimed, można liczyć na profesjonalne wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,i ginekologów.

Nie można zapominać także o doskonale przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy oferują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej oraz estetycznej. Lekarze dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się także w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, sięgając po najnowocześniejsze rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed opiera się na doskonale przygotowanym do pracy personelu nieustannie się doszkalającym. Nie można zapomnieć też o sprzęcie odznaczającym się doskonałą jakością który wykorzystywany jest w gabinetach.

Każdy pacjent traktowany jest tu wyjątkowo. Konsultacje planowane są bardzo szybko, co ma bardzo duże znaczenie dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy oferujących swoją pomoc w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , których problemem są naprawdę skomplikowane schorzenia.


Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama