Ogłoszenie

Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: pomorskie
Firma: Tip Top Trans
Powiat: m. Gdańsk
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://tiptoptrans.pl
   
dodano: 2018.12.06
ważne do: 2019.01.05
wyświetleń: 34

Szczegóły ogłoszenia:

Tip Top Trans to stojąca na bardzo wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług transportowych i przeprowadzkowych. Zdobyła wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu rewelacyjnie zna potrzeby swoich potencjalnych klientów. Dokłada wszelkich starań, by każde zlecenie zostało wykonane bardzo szybko. Dba o przewożone przedmioty. Nie należy się martwić o to, czy nie zostaną one w przeprowadzce uszkodzone. W jej szeregach zatrudnieni są tylko doświadczeni pracownicy, którzy świetnie znają się na usługach transportowych.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno niewielkich przeprowadzek, jak i bardzo dużych przedsięwzięć. W swojej niemałej ofercie ma przeprowadzki tak prywatnych mieszkań, jak i firm a także instytucji. Każde zlecenie związane jest z pełnym zaangażowaniem pracowników firmy.

Oferowane przez siebie usługi firma świadczy zarówno na rynku lokalnym, krajowym, jak i poza Polską. Wyróżniają ją naprawdę rozsądne ceny oraz fachowe podejście do każdego , kto zdecydował się skorzystać z jej usług. Siła firmy to również bogata flota pojazdów, które uporają się z każdym ładunkiem wymagającym przewiezienia.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama