Ogłoszenie

Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: pomorskie
Firma: Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz
Powiat: m. Gdynia
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://radcaprawny-trojmiasto.pl/
   
dodano: 2018.12.06
ważne do: 2019.01.05
wyświetleń: 34

Szczegóły ogłoszenia:

Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy potrzebujący porady mającej charakter prawny może otrzymać stojącą na najwyższym poziomie pomoc. W kancelarii uzyskać można szczegółową odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie dotyczące zagadnień prawnych. Rozległe doświadczenie pozwala oferować usługi na niezwykle wysokim poziomie. Klienci mogą być pewni, że otrzymują informacje zgodne z aktualną wiedzą prawniczą i obowiązującymi na dany moment przepisani. W ofercie kancelarii znalazły się między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi i różnorodna pomoc prawna, która potrzebna jest marynarzom. Na fachową pomoc mogą liczyć też osoby chcące uzyskać rozwód bądź precyzyjnie określić kwestię kontaktów z pociechą. Kancelaria pomaga też wówczas, gdy konieczny jest podział majątku.

Działalność kancelarii obejmuje również przygotowywanie oraz analizę dokumentów, nie wyłączając w tym rozmaitych umów i opinii. Podejmuje się pisania pism procesowych oraz udziału w mediacjach. Tym, co odróżnia ją od innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego klienta. Na mocne podkreślenie zasługują też naprawdę korzystne ceny.

Kancelaria Natalii Zielmachowicz to świetne miejsce dla każdego kto znalazł się w sytuacji wymagającej wsparcia prawnego profesjonalisty.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama