Ogłoszenie

Ultimed - gabinety specjalistyczne

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: łódzkie
Firma: Ultimed
Powiat: m. Łódź
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://ultimed.com.pl/
   
dodano: 2018.08.28
ważne do: 2018.09.27
wyświetleń: 24

Szczegóły ogłoszenia:

Stojące na najwyższym poziomie gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej oraz jednego lekarskiego gabinetu na chwilę obecną są miejscem, w którym uzyskać można wszechstronną pomoc. Decydując się na skorzystanie z pomocy gabinetów specjalistycznych Ultimed, można liczyć na profesjonalne wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów i ginekologów. Trzeba pamiętać również o świetnie przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy wykonują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się także w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, bazując na rozwiązaniach naprawdę nowoczesnych. Siła gabinetów Ultimed tkwi w doskonale przygotowanym do pracy personelu nieustannie się doszkalającym. Nie można zapomnieć też o doskonałym sprzęcie który używany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu indywidualnie i z pełnym szacunkiem.

Konsultacje planowane są bardzo szybko, co jest nie bez znaczenia w przypadku procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy pracujących w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci z nawet naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama