Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2018-08-29.

Agencja Detektywistyczna - ATUT

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: cały kraj / Internet
Firma: Agencja Detektywistyczna ATUT 
Miejscowość: Oława
Kod pocztowy: 55-200
Ulica: Oława
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://atutdetektyw.pl/
   
dodano: 2018.07.30
ważne do: 2018.08.29
wyświetleń: 127

Szczegóły ogłoszenia:

Zastanawiasz się czy współmałżonek jest Ci wierny? Boisz się, że Twoje dzieciak spędza czas w złym środowisku? Masz wrażenie, że ktoś Cię śledzi? Tkwisz w ciężkiej sytuacji prywatnej lub zawodowej i szukasz pomocy? Jeśli tradycyjne metody zawiodły, to wsparcia chętnie udzieli Ci agencja detektywistyczna ATUT.

Jesteśmy autoryzowanym biurem, wykonującym czynności detektywistyczne na terenie całej Polski. Proponujemy Ci szeroki wachlarz usług. Kompletujemy materiały, które mogą być wykorzystane w postępowaniu dowodowym w zróżnicowanych sprawach karnych, cywilnych oraz spadkowych. Zajmujemy się również poszukiwaniem zagubionych osób, a także zaginionego lub skradzionego dobra.  Sprawdzamy, jak Twoja niania, gospodyni domowa, czy opiekunka zachowuje się w pracy. Ustalamy czy Twoje dzieciak nie ma trudności z rówieśnikami i nałogami. W sprawach zawodowych sprawdzamy kandydatów na przyszłych pracowników, ich przeszłość prawną, kontakty biznesowe oraz sposób i jakość pracy. Odnajdziemy wszystkie informacje na temat nieuczciwej konkurencji, partnerów biznesowych, czy też według zlecenia przeprowadzimy śledztwo związane z Twoim przedsiębiorstwem czy spółką.

Współpracujemy z grupą doświadczonych policjantów, prawników i detektywów. Działamy taktownie, formalnie i kompetentnie. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, zaawansowanych technicznie i elektronicznie urządzeń do obserwacji. Odszukujemy podsłuchy oraz inwigilację audiowizualną w mieszkaniach, samochodach i komputerach. Stosujemy różne  formy wywiadu kryminalnego. Zachowujemy w tajemnicy wszelkie informacje o Zleceniodawcy, a także o prowadzonym przypadku.Wszystkie materiały zebranych podczas prowadzonych czynności detektywistycznych oddajemy Zleceniodawcy wraz z pisemnym raportem.  Prowadzimy szereg czynności, by dowody były jasne i przemawiały na korzyść naszego klienta, jeśli zostaną wykorzystane w postępowaniu dowodowym. Detektyw może także wystąpić w sądzie, jako świadek.

Wiemy, że każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nasi klienci doceniają nas za profesjonalizm, szybkość a także subtelność w wypełnianiu zleceń.  Każdy klient jest dla nas ważny. Każde zlecenie jest dla nas istotne. Zadzwoń lub napisz, pomożemy.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama