Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2017-10-26.

Mieszkanie 37 m2 Szczecin Warszewo, ul. Duńska

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: zachodnio-pomorskie
Osoba: Marcin
Powiat: m. Szczecin
Miejscowość: szczecin
Kod pocztowy: 71-795
Ulica: Duńska
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
   
dodano: 2017.05.29
ważne do: 2017.10.26
wyświetleń: 409

Szczegóły ogłoszenia:

Oferta bez pośredników
Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 37,22 m2 położone w spokojnej dzielnicy Warszewo na ulicy Duńskiej. Mieszkanie składa się z salonu (17 m2), pokoju wraz z aneksem kuchennym (11,7 m2), przedpokoju (4,8 m2), łazienki ( 3,7 m2) oraz dużego balkonu (5 m2).
Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze w 3-piętrowym budynku wybudowanym w 2006 r., posiada okna od strony zachodniej. Umiejscowione jest w drugim rzędzie budynków od drogi głównej, dlatego jest w nim cicho i spokojnie. W klatce jest jedynie 13 mieszkań.

Opłaty:

Czynsz miesięczny dla 3 osobowej rodziny - 340 zł w tym już zaliczki na wodę oraz ogrzewanie. Ogrzewanie pochodzi z kotłowni znajdującej się na osiedlu (a nie z SECu) dzięki czemu opłaty za ciepłą wodę i ogrzewanie są niskie. Nie zdarzyła mi się niedopłata, a wręcz zwroty za CO przy trzy osobowej rodzinie z małym dzieckiem. Proszę zwrócić uwagę, że w innych ofertach podane są opłaty za mieszkanie w wysokości około 200-300 zł, natomiast należy do tego doliczyć jeszcze opłaty za ogrzewanie z SECu, a w miesiącach zimowych mogą wynieść one prawie drugie tyle. Łazienka ma nieopomiarowany grzejnik więc całą zimę jest w niej ciepło.

W okolicy znajduje się kilka sklepów (Tesco, Netto, Biedronka, Lidl, apteka, warzywniak i wiele innych), przystanek komunikacji miejskiej (autobus nr 87 – kurs do stacji PKP) oraz państwowy nowo wybudowany żłobek i nowy plac zabaw.
Polecam i zapraszam do obejrzenia, pośrednikom dziękuję.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama