Ogłoszenie

Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: zachodnio-pomorskie
Firma: Ignif
Powiat: m. Koszalin
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://ignif.com/
Stan produktu: Nowy
   
dodano: 2018.11.05
ważne do: 2018.12.05
wyświetleń: 14

Szczegóły ogłoszenia:

Firma IGNIF to doceniany producent wkładów kominkowych, drzwi do kominka oraz kaset kominkowych. Ogromne doświadczenie sprawia, że firma proponuje produkty wyjątkowej jakości, które w bardzo dobrym stanie przetrwają długi czas. Proponowane produkty charakteryzują się innowacyjnym wzornictwem oraz niebywałą dbałością o detale.

Firma IGNIF stawia na najbardziej nowoczesne technologie, dzięki czemu jej produkty są naprawdę wyjątkowe. Firma zatrudnia mających wieloletnie doświadczenie pracowników rewelacyjnie znających się na swojej pracy, co jest gwarantem wysokiej jakości sprzedawanych produktów. Każdy element jest tak samo ważny. Dzięki temu wyprodukowana może zostać trwała, świetnie wyglądająca całość, która zagwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Do tego dodać trzeba naprawdę niewygórowane ceny.

IGNIF to najlepszy wybór dla wszystkich poszukujących wkładów kominkowych i innych elementów do kominka odznaczających się najwyższą jakością. IGNIF to kominki, które sprostają nawet największym wymaganiom.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
telefon: (+48) 737 580 037
adres mail: kontakt@ignif.com
http://ignif.com/

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama