Ogłoszenie

Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: zachodnio-pomorskie
Firma: Ignif
Powiat: m. Szczecin
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://kom-in.pl/
Stan produktu: Nowy
   
dodano: 2018.09.28
ważne do: 2018.10.28
wyświetleń: 37

Szczegóły ogłoszenia:

Kom-in.pl to firma , która specjalizuje się w sprzedaży doskonałej jakości palenisk domowych i akcesoriów do kominków. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe i kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy szukają kaset kominkowych lub drzwiczek do kominka też nie muszą się martwić. Osoby, które postawiły na zakup akcesoriów przeznaczonych do kominków od firmy Kom-in.pl mogą liczyć również na profesjonalny serwis pogwarancyjny produktów zepsutych bądź zużytych.

W firmie nacisk kładziony jest na wysoką jakość sprzedawanych produktów. Trzeba wyraźnie podkreślić, że nie powstają one w sposób taśmowy. Firma może pochwalić się niemałym doświadczeniem oraz bardzo dużym gronem usatysfakcjonowanych klientów.

Tym, co wyróżnia ją spośród innych firm mających w swojej ofercie paleniska i akcesoria kominkowe jest  w pełni indywidualne podejście do klientów. Firma podejmuje się też stworzenia kominka na podstawie fotografii dostarczonej przez klienta oraz jego indywidualnego projektu. Oferuje swoim klientom również możliwość rozszerzenia gwarancji. Kom-in.pl to idealny wybór dla wszystkich szukających kominka , który idealnie wpisze się w indywidualne wymagania.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama