Ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło dnia: 2018-09-15.

Dzbanki filtrujące Dafi

1 PLN
Wyślij wiadomość. Zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.
Jakie miasto jest stolicą Polski?
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Województwo: cały kraj / Internet
Firma: Dafi
Miejscowość: Kielce
E-mail: pokaż adres e-mail
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://www.youtube.com/watch?v=fNkCkyr498E
Stan produktu: Nowy
   
dodano: 2018.08.16
ważne do: 2018.09.15
wyświetleń: 156

Szczegóły ogłoszenia:

Marka Dafi istnieje na rynku od przeszło 30 lat. Naszym sztandarowym produktem są dzbanki filtrujące, jakie wykonane zostały z myślą o osobach pragnących uzyskać czystą oraz smaczną wodę kranową, potrzebną do życia.

Tajemnica dzbanków filtrujących Dafi kryje się w filtrze, jaki filtruje wodę kranową ze zbytecznych związków chemicznych, takich jak chlor, metale ciężkie lub zabrudzenia organiczne, dzięki czemu możesz pić zdrową wodę, i także stosować jej do gotowania, prasowania i w wielu pozostałych codziennych sprawach. Przefiltrowana woda nie zostawia osadu na grzałce czajnika, żelazka lub expresie do kawy.

Dzbanki filtrujące Dafi to nie wyłącznie czysta woda, jednak również oszczędność Twoich pieniędzy. Nie potrzebujesz przenosić ciężkich zgrzewek wody ze sklepu - filtruj wodę na bieżąco. Poprzez użycie dzbanków filtrujących Dafi przyczyniasz się do ochrony środowiska, gdyż zmniejszasz wielkość odpadów syntetycznych butelek po wodzie. Dzięki dzbankom filtrującym Dafi: • oszczędzasz pieniądze • jesteś eco • pozbywasz się z wody kranowej wszelkich zbędnych związków chemicznych • zabezpieczasz urządzenia przed osadem po kamieniu kotłowym Dzbanek filtrujący Dafi to łatwy w użytkowaniu oraz niedrogi produkt, który błyskawicznie oczyszcza wodę, a przy tym nie zajmuje dużo miejsca.

Sprawdź nasz kanał na Yt - https://www.youtube.com/watch?v=fNkCkyr498E
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama