Drzwiczki kominkowe na wymiar

Zdjęcia:

Województwo: cały kraj / Internet
Firma: Ignif
E-mail: kontakt@ignif.com
Telefon: 737 580 037
Strona WWW: http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Stan produktu: Nowy
   
dodano: 2019.01.09
ważne do: 2019.02.08

Szczegóły ogłoszenia:

Stojąca na wysokim poziomie firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada wszelkich starań, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary podane przez klienta.

W swojej ofercie posiada teraz trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Produkowane drzwiczki można zamontować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych. Firma stosuje materiały wysokiej jakości. Jej siłą jest również wykwalifikowany i jednocześnie bardzo doświadczony personel, który świetnie zna się na swojej pracy.

Przy produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na użycie materiałów najwyższej jakości, ale także na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego doskonale, że często to od nich zależy ostateczny efekt. Wszystkie wyroby obejmuje pięcioletnia gwarancja. Firma dba o pełne zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. Dlatego proponuje wyroby rewelacyjnej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/