Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

Zdjęcia:

Województwo: pomorskie
Firma: Ignif
Powiat: m. Gdańsk
E-mail: kontakt@ignif.com
Telefon: 737 580 037
Strona WWW: http://kom-in.pl/
Stan produktu: Nowy
   
dodano: 2018.11.06
ważne do: 2018.12.06

Szczegóły ogłoszenia:

Kom-in.pl to firma specjalizująca się w sprzedaży bardzo dobrej jakości palenisk domowych oraz akcesoriów do kominków. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe oraz kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy szukają kaset kominkowych bądź drzwiczek do kominka też nie muszą się martwić. Osoby, które postawiły na zakup akcesoriów przeznaczonych do kominków od firmy Kom-in.pl mogą liczyć także na stojący na najwyższym poziomie serwis pogwarancyjny tych produktów, które się zepsuły bądź zużyły.

W firmie kładzie się nacisk na wysoką jakość sprzedawanych produktów. Trzeba wyraźnie podkreślić, że nie powstają one w sposób taśmowy. Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz bardzo dużym gronem usatysfakcjonowanych klientów.

Tym, co odróżnia ją od innych firm mających w swojej ofercie paleniska i akcesoria kominkowe jest  w pełni indywidualne podejście do klientów. Firma podejmuje się także wyprodukowania kominka na podstawie zdjęcia dostarczonego przez klienta i jego indywidualnego projektu. Daje swoim klientom także możliwość przedłużenia gwarancji. Kom-in.pl to bardzo dobry wybór dla wszystkich szukających kominka , który idealnie wpisze się w indywidualne wymagania.


Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/