Drzwiczki kominkowe na wymiar

Zdjęcia:

Województwo: zachodnio-pomorskie
Firma: Ignif
Powiat: m. Szczecin
E-mail: kontakt@ignif.com
Telefon: 737 580 037
Strona WWW: http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Stan produktu: Nowy
   
dodano: 2018.09.26
ważne do: 2018.10.26

Szczegóły ogłoszenia:

Stojąca na wysokim poziomie firma specjalizująca się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada maksymalnych starań, by każdy klient był naprawdę zadowolony z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary podane przez klienta. W swojej ofercie ma aktualnie trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska.

Proponowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach. Firma wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Jej siłą jest też wykwalifikowany i jednocześnie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem personel, który bardzo dobrze zna się na powierzonej pracy. Przy produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na użycie materiałów wysokiej jakości, ale również na perfekcję wykonania.

Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego świetnie, że często to od nich uzależniony jest uzyskany ostatecznie efekt. Wszystkie wyroby obejmuje trwająca aż pięć lat gwarancja. Firma dba o stuprocentowe zadowolenie swoich klientów. Z tego powodu ma w swojej ofercie wyroby rewelacyjnej jakości za naprawdę rozsądną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/